تلفن سفارشات

 55 260 929

0919 70 919 80

Email: novacupnova@gmail.com

صنعت لیوان کاغذی

تولید کننده لیوان کاغذی

لیوان کاغذی امروزه پیشرفت چشمگیری داشته است و توانسته جای لیوان پلاستیکی را بگیرد. بسیاری از شرکت ها که تولید کننده لیوان کاغذی هستند، در این زمینه با هم رقابت می کنند که این پیشرفت باعث اشتغال زایی در این صنعت شده است و کمک زیادی به اقتصاد کشور کرده است.کار تولید کننده لیوان کاغذی بسیار ساده است چرا که به محیط بسیار بزرگ احتیاج ندارد و مواد اولیه آن به راحتی در دسترس است و به همین خاطر با کمی مدیریت می توانید به این بازار نفوذ کنید و به رقابت بپردازید .

چرا باید از لیوان کاغذی استفاده کنیم ؟

  • از نظر قیمت و هزینه ارزان تر از محصولات دیگر می باشد.
  • تنوع زیاد در محصولات لیوان کاغذی با طرح های عمومی و اختصاصی.
  • بهداشتی بودن.

فروش لیوان کاغذی

از گذشته تا الان چه تغییراتی در صنعت ظروف یکبارمصرف رخ داده است؟

همانطور که می دانید در گذشته استفاده از ظروف یکبار مصرف و لیوان کاغذی مرسوم نبوده است و امروزه افراد زیادی به استفاده از لیوان کاغذی و ظروف کاغذی روی آورده اند، همچنین از طرف وزارت بهداشت و سازمان های دیگر استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی منع شده است و صنعت ظروف یکبار مصرف کاغذی و لیوان کاغذی آینده بسیار روشنی پیدا کرده و اینکه علاوه بر بهداشتی بودن، این محصولات قابل بازیافت هستند و از این رو افراد زیادی برای تهیه این محصول به این صنعت روی آورده اند.

بررسی صنعت ظروف یکبار مصرف کاغذی

این صنعت نیاز به کارگاه های کوچک دارد و مواد اولیه این محصولات به راحتی قابل دسترسی هستند به همین دلیل افراد زیادی به تولید این محصول پرداخته اند تا نیاز افراد را نسبت به ظروف کاغذی و لیوان کاغذی برطرف سازند. این صنعت دارای سه بخش میباشد که شامل : تولید کننده ، توزع کننده و مصرف کننده است.

بازار فروش لیوان کاغذی

این روزها بازار فروش ظروف یکبار مصرف کاغذی بسیار پررونق بوده و تولیدکنندگان لی.ان کاغذی و ظروف کاغذی به فکر فروش بیشتر محصولات خود هستند.

اکثر مشتریانی که قصد خرید دستگاه های تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی را دارند اطلاعات کافی در زمینه دستگاه ها و تولید ندارند و با اطلاعاتی اندک اقدام به خرید دستگاه می‌کنند و پس ازمدت کوتاهی با مشکلاتی در تولید و دستگاه برخورد می‌کنند که در نهایت تولید کننده لیوان کاغذی و ظروف یکبار مصرف مجبور به پرداخت هزینه سنگین تعمیرات و آموزش می‌گردند.

از این رو شرکت نواکاپ با به کارگیری دانش روز دنیا و کارشناسان مجرب در زمینه تولید و فروش، آمادگی دارد تا با عقد قرارداد با ادارات، شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف نیاز آنان را در حوزه ظروف یکبار مصرف کاغذی تامین نماید.

 

در این قسمت اطلاعاتی درباره نویسنده سایت قرار می گیرد.
نظرات