تلفن سفارشات

 55 260 929

0919 70 919 80

Email: novacupnova@gmail.com

لیوان کاغذی اختصاصی | نواکاپ

برای تصاویر بیشتر لیوان کاغذی اختصاصی کلیک کنید

چاپ روی لیوان کاغذی

با استفاده از چاپ لوگو یا اطلاعات برندتان بر روی لیوان های کاغذی می‌توانید نام تجاری خود را به بهترین نحو در ذهن مشتریان ماندگار کنید. با استفاده از لیوان کاغذی اختصاصی و چاپ اطلاعات کسب و کارتان بر روی آن با هزینه‌ای اندک به تبلیغات و گسترش نام تجاری خود بپردازید. امروزه استفاده از این روش نقش بسیار مهمی در زمینه تبلیغات ایفا می کند و در انواع کسب و کار کاربرد دارد. به عنوان مثال اگر رستوران شما از سرویس بیرون بر برخوردار است می‌توانید لیوانی که اطلاعات برند شما بر روی آن درج شده را برایشان ارسال کنید. همچنین اگر قصد دارید در رویداد خاصی از مشتریان و مخاطبانتان پذیرایی کنید استفاده از لیوان های اختصاصی بسیار کارامد است. استفاده از این روش تبلیغاتی علاوه بر دیده شدن شما می تواند حس اعتماد را در مشتریانتان ایجاد کنید. این روش از ساده ترین و تاثیرگذارترین نوع تبلیغات بوده اما  چیزی که باعث می‌شود این تبلیغات در ذهن مشتری شما ماندگار شود، طرحی است که انتخاب می کنید.

 از این رو شرکت نواکاپ به تولید و عرضه لیوان های کاغذی با طرح ها و مدل های اختصاصی می پردازد که حتی شما می توانید مدل و طرحی را که به سلیقه خود شماست سفارش دهید. در واقع شما با این کار می توانید به تبلیغات خدمات و محصولات و معرفی برند اقتصادی خود بر روی لیوان کاغذی اختصاصی بپردازید و آن را با طرح اختصاصی خود و با کیفیتی عالی از شرکت نواکاپ تحویل بگیرید.

این دسته از لیوان های کاغذی مورد مصرف شرکت های خصوصی، دولتی، فروشگاه ها، رستوران ها و هتل ها و تمامی مراکز عمومی می باشد که با تولید اختصاصی در انواع رنگ هاو با مواد بهداشتی و بدون بو و با بهترین کیفیت عکس، طرح، آرم و لوگوی خود را به سلیقه خود روی لیوان کاغذی درج نمایید و در محیط کاری خود از آن ها جهت تبلیغ برند خود استفاده کنید .

در این قسمت اطلاعاتی درباره نویسنده سایت قرار می گیرد.
نظرات