تلفن سفارشات

 55 260 929

0919 70 919 80

Email: novacupnova@gmail.com

لیوان تبلیغاتی و گسترش نام برند

استفاده از محصولات تبلیغاتی، یکی از تکنیک های فوق‌العاده بازاریابی است که شرکت‌ها برای تبلیغ برند خود از آن استفاده می‌کنند. یکی از محبوب‌ترین این محصولات، لیوان تبلیغاتی است که شرکت‌ها لوگو و اطلاعات خود را بر روی آن چاپ می‌کنند و به این ترتیب پیام خود را به مشتریان می‌رسانند. در واقع این به یک رسم در میان شرکت‌ها تبدیل شده که از لیوان تبلیغاتی با طرح اختصاصی خود برای جذب مشتریان هدف استفاده نمایند و در نتیجه، بازتاب نام تجاری خود را به میزان بیشتری بهبود بخشند.

لیوان تبلیغاتی

لیوان های تبلیغاتی می‌توانند بدون فشار مالی بر شرکت، موجب دستیابی به اهداف تبلیغاتی کسب و کار شوند و تاثیراتی مثبت بر ذهن مخاطبین هدف ایجاد نمایند. سرمایه‌گذاری بر روی لیوان تبلیغاتی جهت بازاریابی بسیار ارزان بوده و نام تجاری را به طور موثر بین یک جامعه بزرگ گسترش می‌دهد. استفاده از لیوان تبلیغاتی دارای مزایایی است که عبارتنداز:

افزایش در معرض دید قرار گرفتن

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از لیوان تبلیغاتی در معرض دید مشتری و مخاطبین هدف قرار گرفتن است، چرا که لیوان کالایی است که تقریبا هر روز مورد استفاده قرار می‌گیرد و از آنجایی که اکثر کارمندان چای یا قهوه خود را در محل کار می‌نوشند، از این لیوان های تبلیغاتی استفاده خواهند کرد.

کاربردی و بادوام

لیوان تبلیغاتی از جمله محصولاتی است که افراد سال‌ها آن را استفاده می‌کنند . به همین جهت یک گزینه کاربردی برای تبلیغات است و به راحتی می‌توان لوگو و نام برند را بر روی آن درج نمود.

افزایش فرصت ها

لیوان تبلیغاتی بهترین هدیه برای حضور در نمایشگاه‌ها و ارائه به شرکت‌کننده‌ها می‌باشد و اگر لیوانی به یک مشتری مشتاق بدهید، فرصتی خواهد بود تا آنها را بیشتر به سمت کسب و کار خود جذب نمایید.

مقرون به صرفه

با سفارش عمده لیوان های تبلیغاتی، علاوه بر اینکه قیمت نهایی آن کم می‌شود، امکان اینکه تخفیف‌های خوبی نیز دریافت کنید، وجود دارد و از طرفی سود و بازگشت سرمایه لیوان های تبلیغاتی در مقایسه با سایر تبلیغات بسیار بیشتر می‌باشد.

القای یک تاثیر مثبت

هدیه دادن لیوان تبلیغاتی در کمپین‌های بازاریابی موفق می‌تواند تاثیر بسیار مثبتی بر ذهن مشتریان بگذارد. تنها کافی است طرحی ساده و خلاقانه ایجاد نمایید و به این ترتیب در معرض دید مخاطبین قرار بگیرید و به این ترتیب هر زمان که مشتریان از لیوان تبلیغاتی شما استفاده کنند، شما را به یاد خواهند آورد.

مزایای لیوان تبلیغاتی بسیار زیاد است و به همین جهت هزاران کسب و کار بر روی آن تمرکز و سرمایه‌گذاری دارند. شرکت‌ها می‌توانند لیوان‌ها را با توجه به سلیقه مشتری سفارشی کنند و طرح آن را با توجه به تجارت خود انتخاب کنند تا تاثیر بهتری را در این زمینه داشته باشند.

در این راستا شرکت نواکاپ فعال در زمینه طراحی و تولید ظروف کاغذی یکبار مصرف از جمله لیوان کاغذی، لیوان کاغذی اختصاصی، لیوان کاغذی عمومی، ست لیوان و پیش دستی اختصاصی و ... بوده و افتخار این را دارد تا با عقد قرار داد با ادارات، شرکت‌ها و مجموعه‌های مختلف نیاز آنان را در حوزه تبلیغاتی موثر و مقرون به صرفه تامین نماید.

در این قسمت اطلاعاتی درباره نویسنده سایت قرار می گیرد.
نظرات