تلفن سفارشات

 55 260 929

0919 70 919 80

Email: novacupnova@gmail.com

چگونه هدایای تبلیغاتی مناسب انتخاب کنیم؟

محصولات و هدایای تبلیغاتی یکی از تاثیرگذارترین ابزارهای بازاریابی به منظور افزایش سطح فروش و جلب نظر مشتریان به شمار می‌آید. اما در انتخاب هدیه تبلیغاتی باید کارایی و صرفه اقتصادی آن را نیز درنظر گرفت. با استفاده از یک هدیه تبلیغاتی همچون یک خودکار تبلیغاتی یا چاپ روی لیوان که نام و اطلاعات برند شما بر روی آن درج شده، می‌توانید نام شرکت خود را در ذهن افراد تثبیت کنید. حال این سوال پیش می‌آید کدام یک از هدایای تبلیغاتی برای کسب و کار شما مناسب است. بدین جهت شما باید هدف و بودجه خود را از تبلیغات مشخص کنید. همچنین باید سلیقه و علاقه مشتری را ملاک قرار دهید. به عنوان مثال یک خودکار یا چاپ روی لیوان با استفاده از یک طرح که اطلاعات برند شما را در برگرفته، می‌تواند یک مورد عالی برای نشان دادن نام برند شما در ذهن مخاطبین باشد. در ادامه به معرفی چند هدیه تبلیغاتی پرکاربرد می‌پردازیم.

هدایای تبلیغاتی

محصولات تکنولوژی تبلیغاتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی زندگی افراد به ابزارهای تکنولوژی محور همچون تلفن همراه، تبلت و کامپیوتر گره خورده و در این راستا می‌توان با انتخاب یک فلش مموری، اسپیکر، پاوربانک و سایر لوازم جانبی به اعتبار برند خود بیفزایید.

چاپ روی لیوان

با استفاده از چاپ روی لیوان به دلیل کارایی بالای لیوان می‌توانید لوگو و اطلاعات شرکت خود را به نمایش گذارید و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کنید. این روش یک روش تبلیغات کم هزینه محسوب می‌شود و استفاده از چاپ روی لیوان از روش‌های آسان برای گسترش نام تجاری شما می‌باشد.

کیسه های تبلیغاتی

اگر قصد شرکت در نمایشگاه را دارید، کیسه های تبلیغاتی می‌توانند انتخاب مناسبی برای تبلیغات برند شما باشد.

البته در انتخاب محصولات تبلیغاتی باید به چند نکته توجه داشت

ایجاد تناسب میان مشتریان و هدایای تبلیغات

قبل از هر کاری جامعه هدف خود را شناسایی نمایید. باید کالایی را انتخاب کنید که با سلیقه مشتری همخوانی داشته باشد. برای گروه‌های مختلف هدایای متناسب با آنها در نظر بگیرید. برای مثال گاه با استفاده از چاپ روی لیوان می‌توانید اثربخشی بیشتری بر روی مشتری در مقایسه با استفاده از یک فلش مموری یا یک هدیه تبلیغاتی گران قیمت داشته باشد.

کیفیت محصولات تبلیغاتی

از آنجایی که هدایای تبلیغاتی تاثیر ماندگاری بر روی ذهن مشتریان دارند، بنابراین باید به کیفبت آنها نیز توجه داشت. چرا که با ارائه یک محصول تبلیغاتی با کیفیت می‌توانید تصویری مطلوب و ماندگار بر ذهن مشتریان خود باقی بگذارید.

تحریک مشتری به خرید

ممکن است شما هدیه ای کاربردی و هدفمند را برای ارائه به افراد درنظر گرفته باشید اماتا زمانی که نتوانید آنها را به خرید از محصولاتتان تحریک کنید، موفقیتی کسب نخواهید کرد. بنابراین با ارائه بروشوری حاوی اطلاعات تماس، آدرس شرکت، لوگوی تبلیغاتی و اطلاعاتی مفید از محصولاتتان می‌توانید قدمی برای تحریک مشتری به تماس و خرید بردارید.

خلاقیت و نوآوری

از هدایای تبلیغاتی کلیشه‌ای استفاده نکنید. بهتر است کالایی را برای ارائه به مخاطبانتان انتخایب کنید که برای آنها جذابیت داشته باشد. به عنوان مثال شما با ایجاد طرحی جذاب و چاپ روی لیوان کاغذی تبلیغاتی می‌توانید حس خوبی در افراد ایجاد کنید.

محصولات و هدایای تبلیغاتی می‌توانند ارتباطی موثر میان شما و مشتریانتان برقرار کنند و علاوه بر قدردانی از مشتریان قدیمی می‌تواند آگاهی از نام تجاری شما را افزایش دهد. اگر به دنبال یک رویکرد جدید برای ارتقای نام تجاری خود هستید، به محصولات نواکاپ نگاهی بیاندازید و با انتخاب یک هدیه تبلیغاتی مناسب کسب و کار خود را گسترش دهید.

 

در این قسمت اطلاعاتی درباره نویسنده سایت قرار می گیرد.
نظرات