تلفن سفارشات

 55 260 929

0919 70 919 80

Email: novacupnova@gmail.com

ظروف تبلیغاتی چیست

پیشتر بارها شنیده ایم که ظروف یکبار مصرف به سرعت در حال افزایش کمیت و استفاده از آنها روزافزون شده است. به طوری که در کشور عزیز ما چه بسا قدری با سرعت بیشتری نسبت به میانگین و استاندارد جهانی این شتاب در مصرف در حال انجام است. شاهد این مدعا آماری است که چندی قبل منتشر شد و طی آن ایران جز 10 کشوری اول دنیا از لحاظ مصرف استفاده از ظروف یکبار مصرف شناخته شده است.
اما در بین ظروف یکبار مصرف یکی از آنها کاربردی فراتر از یک ظرف صرف دارد و می تواند جایگاه ویژه ای را به عنوان کالایی موثر تبلیغاتی ایفا کند و آن لیوان است که قابلیت چاپ بر روی آن را تبدیل به یک ابزار کاربردی تبلیغاتی می نماید که آن را به اختصار لیوان کاغذی تبلیغاتی می نامیم.

لیوان کاغذی چیست و چه کاربردی دارد

لیوان کاغذی چیست و چه کاربردی دارد

لیوان کاغذی در بین ظروف یکبار مصروف عموما برای نوشیدن مایعات ساخته میشوند و ظروف کاغذی بسیار بهداشتی ازدیگر انواع ظروف یکبارمصرف میباشند که این ویژگی مصرف آنها را بسیار گسترده و همه گیر کرده است . از این نکته میتوان استفاده نمود و لیوان کاغذی را به خدمت گرفت برای تبلیغ کالا و خدمات مورد نظر. چه بسیارند هتلها ، رستوران ها ، مجامع ، هیات ، مدارس ، دانشگاه ها ، وزارت خانه ها ، بانک ها ، موسسات و شرکتهایی که به سادگی با سفارش به نواکاپ علامت تجاری و اطلاعات خودشان را بر روی لیوان کاغذی چاپ می نمایند . خواه برای استفاده در نمایشگاه ، سمینار و مراسم و خواه برای استفاده روزمره در اداره ، شرکت یا . . . .
اما این کار چه حسنی برای آنها دارد؟
1- قیمت ارزان ؛ در یک بررسی ساده در بین روشهای مرسوم تبلیغاتی چه روشی را میتوان یافت که کمتر از یک میلیون تومان هزینه لازم داشته باشد؟ بیلبوردهای چند ده میلیونی ، تیزرهای تلویزیونی چند صد میلیونی ، هدایای تبلیغاتی چند میلیونی و راههای دیگر که همگی به نظر نمیرسد کمتر از میلیون هزینه داشته باشند ولی نواکاپ لیوان تبلیغاتی کاغذی شما را با قیمت تمام شده چند صد هزار تومان برایتان طراحی و چاپ می نماید.
2 نوآوری ؛ تصور کنید قبل یا مابین یک برنامه تلویزیونی پر مخاطب بمباران تیزرهای تبلیغاتی آغاز می شود ، چند نفر این تبلیغات را میبینند و یا به آن دقت میکنند؟ چند نفر شبکه را تعویض مینمایند یا دست کم کلید قطع صدای تلویزیون را- که برای همین منظور هم پیش بینی شده - میفشارند! یا چند نفر در بزرگراه یا خیابان حین رد شدن از زیر تابلوی تبلیغاتی آنرا می بینند یا به آن دقت میکنند؟
اما یک لیوان آب یا نوشیدنی را که مخاطب در فاصله چند سانتی متری صورتش قرار میگیرد ، اگر بخواهد هم نمیتواند نبیند! حال اینجا خلاقیت در طراحی توسط نواکاپ می تواند به کمک بیاید که لاجرم این دیدن به نگاه کردن و دقت کردن تبدیل شود.
3 - فراگیری ؛ لیوان تبلیغاتی را می توان در هر جا بیابان و خیابان ، سفر یا منزل ، مراسم یا جلسه ، تنهایی یا اجتماع و . . . در دسترس افراد گذارد.
4 - تکرار و تنوع ؛ تجربه ما در نواکاپ نشان می دهد مشتریانی که سفارش لیوان تبلیغاتی می دهند معمولا مکرر و به دفعات این کار را انجام می دهند مشتریانی که با مشاوره و کارشناسان نواکاپ بنا به تغییر فصل یا استراتژی خود یا برای محصولات مختلف طرح های جدیدی را سفارش می دهند.
این ویژگی منحصربه فرد لیوان کاغذی تبلیغاتی است که به راحتی می توان از آن بهره جست.
به واقع کدام روش تبلیغاتی این محاسن و چندین ویژگی منحصر به فرد دیگر را که فقط در لیوان تبلیغاتی نهفته است را داراست؟

در این قسمت اطلاعاتی درباره نویسنده سایت قرار می گیرد.
نظرات