تلفن سفارشات

 55 260 929

0919 70 919 80

Email: novacupnova@gmail.com

لیوان کاغذی چای دار

فروش لیوان کاغذی چای دار

 لیوان های کاغذی مصارف زیادی دارند که پرکاربردترین آنها سرو چای و آب است. از جهت بهداشتی در بین ظروف یکبار مصرف برای صرف چای بی شک بهترین ظرف لیوان کاغذی (لیوان کاغذی چای دار) است چرا که هم از جهت استقامت بسیار بهتر از ظروف یکبار مصرف دیگر همچون پلاستیکی،گیاهی و فومی است و هم از جهت مقاومت در مقابل انتقال گرما به دست، مقاومترین آنهاست.
از سوی دیگر مهم ترین دلیل بهداشتی بودن لیوان کاغذی عدم ترکیب شیمیایی دیواره داخلی ظرف با مایع درون آن است که در صورت داغ بودن مایع این ویژگی بسیار بیشتر اهمیت میابد که پر واضح است از این منظر در بین ظروف یکبار مصرف، لیوان کاغذی بهترین گزینه است.

لیوان کاغذی چای دار | لیوان کاغذی تی بگ دار

لیوان کاغذی تی بگ دار

از سوی دیگر بدلیل اینکه تقریبا بیشترین استفاده از لیوان کاغذی برای سرو چای است،شرکت نواکاپ تولید لیوان کاغذی چای دار را در برنامه خود قرار داده است. در تولید لیوان کاغذی چای دار به سادگی، چای در انتهای لیوان کاغذی قرار گرفته و روی آن با پرده توری بسیار نازک و بهداشتی مستور میگردد و این پرده با گرما به دیواره انتهای لیوان کاغذی چای دار دوخته میشود.
مزیت این روش این است که میتوان میزان چای انتهای لیوان را تنظیم نمود، بطوری که برای رنگ بیشتر حجم بیشتری چای در آن قرار داد و برای رنگ کمتر چای کمتر. تا جایی که میتوان به سفارش مشتری میزان چای را برای چند بار مصرف افزایش داد. نوع چای، اندازه آن، نوع پوشش توری، محل و دقت دوخت توری روی بدنه لیوان و... همگی تابع اصولی است که نوا کاپ آن را به پشتوانه تجربه و تبحر کارکنان خود به خوبی بدست آورده است بطوری که کیفیت و رضایتمندی مشتریان نوا کاپ را نسبت به سایر نمونه های موجود در بازار در مرتبه بالاتری قرار داده است.کافی است یکبار لیوان کاغذی چای دار نوا کاپ را امتحان کنید.